jún
06

Slávnostné vyhodnotenie olympiád

Slávnostné vyhodnotenie olympiádDňa 6. júna 2013 sa v priestoroch Centra voľného času vo Vranove nad Topľou konalo slávnostné vyhodnotenie olympiád za školský rok 2012/2013. Ocenení boli žiaci, ktorí úspešne reprezentovali svoje školy na rôznych obvodových súťažiach a umiestnili sa na 1. – 3. mieste. Z našej školy si ocenenie prevzali títo žiaci: F. Majirský (IX. A), N. Pačutová (IX. B), D. Mikula (IX. C), D. Ongradyová (VIII. A), Š. Senderák (VIII. C), J. Hudacký (VIII.C), K. Košalková (VIII. C), M. Novikmec (VII. B), A. Kapera (VII. D), Š. Pavlov (VII. D), D. Krišta (VI. A), V. Nemčíková (VI. B),  Š. Sipský (VI. C), R. Hrubovský (V. A), M. Kozák (III. C), M. Novikmec (III. B). Na slávnosti sprevádzala žiakov Mgr. Helena Demčáková. Oceneným žiakom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

  • vyhodnotenie_olympiad