jún
10

Mažoretky na Majstrovstvách Slovenska 2013

Mažoretky na Majstrovstvách Slovenska 2013V dňoch 7. - 9. 6.2013 sa naše mažoretky, členky TS Varanovia zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe v Trenčíne. Na súťaž sa celý rok svedomito pripravovali. Vo veľkej konkurencii 33 najlepších slovenských súborov si nakoniec vybojovali krásne umiestnenia:

 

5. miesto vo veľkej formácii baton senior
7. miesto v miniformácii baton senior                                                                
6. miesto - sólo baton junior - Terézia  Kovaľová, VII.D
9. miesto - duo baton junior - Diana Demčáková, Terézia, Kovaľová, VII.D
10. miesto - duo baton senior - Alexandra Kostelníková, IX. A a Patrícia Urbanová, IX. C

Dievčatám gratulujeme a  ďakujeme za skvelú reprezentáciu súboru, školy a mesta!

Veríme, že táto súťaž bude obrovskou motiváciou do ďalšej práce a svojou snahou tak budú šíriť dobré meno TS Varanovia, ktoré  už dobre poznajú  všetci priaznivci mažoretkového športu už aj na Slovensku. Zároveň ďakujeme vedeniu ZŠ Sídlisko II a rodičom za ich podporu a pomoc.

Martina Holpová, vedúca TS Varanovia

  • mazoretky_mssr_01
  • mazoretky_mssr_02
  • mazoretky_mssr_03
  • mazoretky_mssr_04
  • mazoretky_mssr_05
  • mazoretky_mssr_06
  • mazoretky_mssr_07
  • mazoretky_mssr_08