jún
14

Futbal v ŠKD

Futbal v ŠKDFutbal, to je super hra, futbal, ten nás baví,
kto ho hráva, ten je šťastný, silný, zdravý.

V duchu týchto slov detskej pesničky sa  14.6.2013 v ŠKD uskutočnil tradičný futbalový turnaj. Zo všetkých futbaluchtivých detí boli vytvorené 4 rovnocenné družstvá. Medzi futbalistami svoje športové umenie predviedli aj tri futbalistky /K. Kocáková, S. Spišáková a A. Kandalová/.

Rozhodkyne - pani vychovávateľka Eva Lukáčová, pani vychovávateľka Marta Kormaníková a Tamara Jakubková - to mali náročné, lebo výkony jednotlivých družstiev boli veľmi vyrovnané. O víťazovi rozhodli až pokutové kopy. Filip Ottinger premenil "penaltu" a priviedol svoj oranžový tím k víťazstvu.

Bol to tradičný turnaj, ktorý sa vždy nesie v duchu priateľskej atmosféry, športových zážitkov a dobrej nálady.

 • futbal_skd_01
 • futbal_skd_02
 • futbal_skd_03
 • futbal_skd_04
 • futbal_skd_05
 • futbal_skd_06
 • futbal_skd_07
 • futbal_skd_08
 • futbal_skd_09
 • futbal_skd_10
 • futbal_skd_11
 • futbal_skd_12
 • futbal_skd_13
 • futbal_skd_14
 • futbal_skd_15