mar
15

Obvodové kolo vo volejbale

Obvodové kolo vo volejbaleV dňoch 14.3. a 15.3. sa v telocvični na ZŠ Sídlisko II uskutočnilo obvodové kolo vo volejbale žiakov a žiačok základných škôl. Turnaja sa zúčastnili družstvá ZŠ Juh, ZŠ Bernolákova a domáci zo ZŠ Sídlisko II. V kategórií dievčat sa pre nepriaznivé počasie nemohlo súťaže zúčastniť družstvo ZŠ Sečovská Polianka. Vo štvrtok medzi sebou zviedli zápasy chlapci. Víťazom sa stalo družstvo ZŠ Juh, ktoré si poradilo s oboma družstvami 3:0 na sety. Naši chlapci zvíťazili nad družstvom ZŠ Bernolákova 2:1 a obsadili 2. miesto. Na 3. mieste skončili žiaci z Bernolákovej.

V piatok aj napriek veľmi zlým poveternostným podmienkam sa uskutočnilo obvodové kolo žiačok. V prvom zápase proti sebe nastúpili dievčatá ZŠ Juh a ZŠ Bernolákova. Zápas mal jednoznačný priebeh, v ktorom dominovali dievčatá s Juhu. Podobný priebeh mal aj druhý zápas, v ktorom si naše dievčatá hravo poradili s družstvom Bernolákovej. Vo finále sa stretli naše dievčatá s družstvom z Juhu. V tomto stretnutí sme mohli vidieť pekný volejbal okorenený výborným podaním, tvrdými smečmi a bojovnosťou oboch družstiev. Z víťazstva sa nakoniec tešili dievčatá ZŠ Juh, ktoré porazili naše družstvo 2:0 na sety. Na treťom mieste skončila ZŠ Bernolákova.

 • dipl_volejbal_ch
 • dipl_volejbal_d

Zostavy družstiev našich žiakov:

Družstvo žiakov:

Horný rad zľava: P. Baláž, M. Béreš, S. Poľačok, M. Brila, P. Nemec, K. Hajduk, Mgr. F. Minarčik
Dolný rad zľava: J. Bednár, K. Jakubko, S. Michalčo, J. Stavný, M. Talian, A. Kapera

Družstvo žiačok:

Horný rad zľava: M. Balberčáková, S Hrižová, M. Semačová, A Kuliková, K. Kochanová, I. Ivanová, F. Minarčik
Dolný rad zľava: V. Kandalová, A. Ondrejová, L. Boháčová, V. Goryľová

 • ok_volejbal_zs_01
 • ok_volejbal_zs_02
 • ok_volejbal_zs_03
 • ok_volejbal_zs_04
 • ok_volejbal_zs_05
 • ok_volejbal_zs_06
 • ok_volejbal_zs_07
 • ok_volejbal_zs_08
 • ok_volejbal_zs_09
 • ok_volejbal_zs_10
 • ok_volejbal_zs_11