mar
18

Prváci už zapísaní v knižnici

Prváci už zapísaní v knižniciHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou už viac ako desať rokov pripravuje pre prvákov základných škôl slávnostný zápis do knižnice, v rámci ktorého môžu bezplatne získať čitateľský preukaz, čím sa stávajú oficiálnymi čitateľmi. Týždeň slovenských knižníc otvorili naši prváčikovia 18.3.2013. Okrem získania preukazu čitateľa si prváčikovia prezreli knižnicu a dozvedeli sa o nej množstvo zaujímavých informácií.


Tety knihovníčky veria, že novo pasovaní čitatelia objavia svoj žáner aj čaro čítaného slova a stanú sa vernými čitateľmi knižnice.

  • prvaci_kniznica_01
  • prvaci_kniznica_02
  • prvaci_kniznica_03
  • prvaci_kniznica_04
  • prvaci_kniznica_05
  • prvaci_kniznica_06
  • prvaci_kniznica_07
  • prvaci_kniznica_08
  • prvaci_kniznica_09
  • prvaci_kniznica_10