mar
15

Deň ľudovej rozprávky

Deň ľudovej rozprávkyDňa 15.03.2013 sme napriek kalamitnému počasiu navštívili Hornozemplínsku knižnicu. Pri príležitosti "Dňa ľudovej rozprávky 2013" sa tu konal kvíz - "Zvieratká v slovenských ľudových rozprávkach." Teta knihovníčka nám prezradila, čo všetko zbieral a zapisoval P. Dobšinský a potom sme hádali názvy rozpráviek podľa indícií. S rozprávkami o zvieratkách sme sa zoznamovali na hodinách čítanie. Kvíz sa nám veľmi páčil a zase sme sa dozvedeli niečo nové.

žiaci II.B

 • den_ludovej_rozpravky_01
 • den_ludovej_rozpravky_02
 • den_ludovej_rozpravky_03
 • den_ludovej_rozpravky_04
 • den_ludovej_rozpravky_05
 • den_ludovej_rozpravky_06
 • den_ludovej_rozpravky_07
 • den_ludovej_rozpravky_08
 • den_ludovej_rozpravky_09
 • den_ludovej_rozpravky_10
 • den_ludovej_rozpravky_11
 • den_ludovej_rozpravky_12
 • den_ludovej_rozpravky_13
 • den_ludovej_rozpravky_14
 • den_ludovej_rozpravky_15
 • den_ludovej_rozpravky_16