sep
24

Naše mažoretky na celoslovenskej súťaži tretie

Trenčianska palička 2012Dňa 22.9.2012 sa naše mažoretky – seniorky – členky tanečnej skupiny Varanovia, zúčastnili celoslovenskej nepostupovej súťaže Festival mažoretkových skupín v Trenčíne. Súťaž Trenčianska palička 2012 zorganizoval Trenčiansky samosprávny kraj, Krajské centrum voľného času Trenčín, Mesto Trenčín a Asociácia mažoretkového športu Slovensko. Z deviatich skupín z celého Slovenska sa naše dievčatá pod vedením pani Martiny Holpovej umiestnili na treťom mieste. Srdečne im blahoželáme a prajeme ešte ďalšie úspechy!

  • trencianska_palicka_diplom

  • trencianska_palicka_01
  • trencianska_palicka_02
  • trencianska_palicka_03
  • trencianska_palicka_04
  • trencianska_palicka_05
  • trencianska_palicka_06
  • trencianska_palicka_07