apr
28

Úspešný víkend Cifroškárov

Úspešný víkend CifroškárovV dňoch 26. a 27. apríla 2014 sa tanečníci i speváčky DFS Cifroško zúčastnili dvoch postupových súťaží. V sobotu si na domácom javisku MsDK zmerali svoje tanečné schopnosti sólisti so svojimi rovesníkmi z okresu. Lenka Krištanová a Dominik Švarný s tancom "Pozdišovský čardáš" a Barbora Miltáková s Ľubomírom Hajníkom si s "Čardášom z Kamenice nad Cirochou" vybojovali postup na krajskú súťaž. Ešte úspešnejšia bola nedeľa v Raslaviciach. V konkurencii 15-tich speváckych skupín z celého kraja si dievčenská spevácka skupina DFS Cifroško pod vedením Mgr. Danky Kolesárovej a za doprovodu Mgr. Petra Šofranka vybojovala zlaté pásmo s návrhom na postup na celoštátnu súťaž "Vidiečanova Habovka", čo je zatiaľ v tejto kategórii pre Cifroškárov najväčší úspech.

Všetkým oceneným a postupujúcim srdečne gratulujeme a držime palce na krajskej a celoštátnej súťaži.

 • cifrosko_raslavice_01
 • cifrosko_raslavice_02
 • cifrosko_raslavice_03
 • cifrosko_raslavice_04
 • cifrosko_raslavice_05
 • cifrosko_raslavice_06
 • cifrosko_raslavice_07
 • cifrosko_raslavice_08
 • cifrosko_raslavice_09
 • cifrosko_raslavice_10
 • cifrosko_raslavice_11
 • cifrosko_raslavice_12
 • cifrosko_raslavice_13
 • cifrosko_raslavice_14
 • cifrosko_raslavice_15
 • cifrosko_raslavice_16
 • cifrosko_raslavice_17
 • cifrosko_raslavice_18
 • cifrosko_raslavice_19
 • so_vranov_okres_01
 • so_vranov_okres_02
 • so_vranov_okres_03
 • so_vranov_okres_04
 • so_vranov_okres_05
 • so_vranov_okres_06
 • cifrosko_diplomy_raslavice_01
 • cifrosko_diplomy_raslavice_02
 • cifrosko_diplomy_raslavice_03