apr
30

Diecézne kolo Biblickej olympiády

Diecézne kolo Biblickej olympiádyDňa 29.4.2014 prebehli diecézne (krajské) kolá Biblickej olympiády. Z našej školy sa ich zúčastnili dve družstvá. V Prešove súťažili žiačky Emília Zorvanová, Miroslava Ilečková z VIII. A a Martina Maťašová zo VI. D triedy. Pod vedením sr. M. Emélie Turčanikovej obsadili pekné 3. miesto. V Košiciach súťažilo družstvo v zložení Barbora Miklošová zo VI.D, Zuzana Gdovcová z VIII. C a Patrícia Eštvanová z IX. B triedy. Družstvo dievčat, ktoré pripravovala Mgr. Anna Mydlová získalo  1. miesto. Postupujú na celoslovenské kolo, ktoré sa bude konať v dňoch 20. – 21.  mája 2014 v Starej Ľubovni.

Z úspechov sa tešíme, blahoželáme a prajeme ešte veľ síl v záverečnom zápolení.

  • bibl_olymp_diecezne_kolo_diplomy_01
  • bibl_olymp_diecezne_kolo_diplomy_02