máj
06

Pre krajšiu školu

Pre krajšiu školuDňa 6.5.2014 sa prváci rozhodli niečo pre svoju školu urobiť. Keďže majú radi prírodu a  želali by si mať ju aj v blízkosti školy – vybrali sa sadiť. Už dvadsať rokov sadia v okolí školy prváci svoj stromček, o ktorý by sa mali starať až do konca školskej dochádzky, no vždy sa nájde niekto, kto im ho buď vytiahne, zlomí alebo inak poškodí. Ak by sa totiž každý stromček ujal, v okolí školy by už bol riadny les. Preto si tohtoroční prváci vybrali na vysadenie ozdobné kríčky. Slávnostne si ich so svojimi pani učiteľkami vysadili hneď pod svoje okná, aby ich mohli strážiť, poriadne sa starať,  sledovať ako rastú a kvitnú.

Želáme im, aby ich kríky vydržali a skrášľovali tak okolie nám všetkým.

  • sadenie_stromcekov_prvaci_01
  • sadenie_stromcekov_prvaci_02
  • sadenie_stromcekov_prvaci_03
  • sadenie_stromcekov_prvaci_04
  • sadenie_stromcekov_prvaci_05
  • sadenie_stromcekov_prvaci_06
  • sadenie_stromcekov_prvaci_07
  • sadenie_stromcekov_prvaci_08
  • sadenie_stromcekov_prvaci_09