máj
07

Farby – farbičky

Farby – farbičkyV každodennom zhone, plnom povinností si veľakrát neuvedomujeme, ako sa striedajú všedné dni so sviatkami. Na jeden sviatok - Deň matiek – by sme nemali zabudnúť nikdy. Mama znamená istotu, lásku, porozumenie, každé dieťa chce vyčarovať úsmev na tvári svojej mamičky. Preto v stredu, 7.5.2014, privítala vychovávateľka p. Danka Rožeková malých umelcov z ŠKD, ktorí pomocou farieb – farbičiek namaľovali portréty svojich mamičiek. Práce sa vydarili a určite potešia všetky mamky, ktoré navštívia našu školu.

 • farby_farbicky_01
 • farby_farbicky_02
 • farby_farbicky_03
 • farby_farbicky_04
 • farby_farbicky_05
 • farby_farbicky_06
 • farby_farbicky_07
 • farby_farbicky_08
 • farby_farbicky_09
 • farby_farbicky_10
 • farby_farbicky_11
 • farby_farbicky_12
 • farby_farbicky_13
 • farby_farbicky_14
 • farby_farbicky_15
 • farby_farbicky_16
 • farby_farbicky_18
 • farby_farbicky_19
 • farby_farbicky_20
 • farby_farbicky_21