máj
21

Hlinená krása

Hlinená krásaCVČ vo Vranove nad Topľou pripravilo dňa 21.5.2014 umeleckúsúťaž "Hlinená krása našimi očami".  Modelovanie a vytváranie diel z hlinyje nevšedná a veľmi zaujímavá záľuba. Aj medzi našimi žiakmi sú nádejnímladí umelci, ktorí sa zaoberajú touto činnosťou a svoje nadanieprezentovali na tejto súťaži, ktorej témou bola "Zlatá rybka pre šťastie" s veľmi peknýmvýsledkom. V I. kategórii (3.-4.ročník) si prvenstvo odniesla Klára Bodnárová zo IV. A triedy, ktorúpripravila p. uč. Mgr. V. Andrejčáková. V II. kategórii (5.-6.ročník) Andrea Krankotová z V. C triedy, pod vedením p. uč. Mgr. M. Borošovej, získala 3.miesto a v III. kategórii (7.-8.ročník) Jakub Hodor zo VII. B triedy p. uč. Mgr. P. Šofranka, 2. miesto.

Oceneným blahoželáme a za reprezentáciu školy ďakujeme aj žiačkam K. Hreškovej z II. B, M. Maťašovej zo VI.D a J. Mackovej z VIII.A triedy.

  • hlinena_krasa_01
  • hlinena_krasa_02
  • hlinena_krasa_03
  • hlinena_krasa_04
  • hlinena_krasa_05
  • hlinena_krasa_06