mar
31

Prváci už čitateľmi

Prváci už čitateľmiKniha je priateľ človeka. Vedia to už aj naši prváci, ktorí sa 31.marca 2014 zúčastnili slávnostného zápisu do Hornozemplínskej knižnice. Privítali ich dve nezbedné žabky – Kvak a Čľup a v pútavej a vtipnej dramatizácii im ukázali, ako sa s knihami nezaobchádza. O tom, ako je to správne, ich poučil pán knihovník. Všetci prváci slávnostne sľúbili knižnej víle, že sa budú o knihy starať, nebudú ich poškodzovať, ale naopak, poškodené knihy opravia. Takto sa stali oficiálnymi členmi knižnice a dostali svoj prvý čitateľský preukaz. Veríme, že mnohí sa stanú stálymi čitateľmi knižnice a knihy budú ich naozajstnými priateľmi.

 • prvaci_citatelmi_01
 • prvaci_citatelmi_02
 • prvaci_citatelmi_03
 • prvaci_citatelmi_04
 • prvaci_citatelmi_05
 • prvaci_citatelmi_06
 • prvaci_citatelmi_07
 • prvaci_citatelmi_08
 • prvaci_citatelmi_09
 • prvaci_citatelmi_10
 • prvaci_citatelmi_11
 • prvaci_citatelmi_12
 • prvaci_citatelmi_13
 • prvaci_citatelmi_14