okt
11

Radničkine trhy 2013

Radničkine trhy 2013V dňoch 10. - 11. októbra 2013 sa na Hlavnej ulici v Prešove – pod záštitou predsedu PSK Petra Chudíka a primátora mesta Prešov Pavla Hagyara uskutočnili RADNIČKINE TRHY Prešov 2013. Cieľom trhov bolo zviditeľniť prácu občanov so zdravotným postihnutím, ale najmä osloviť zamestnávateľov, firmy, spoločnosti, aby využili možnosť zákona, ktorý im umožňuje zamestnať príslušný počet zdravotne postihnutých občanov, prípadne zadať zákazku chráneným dielňam.

Akciu organizovalo občianske združenie Vravka z Vranova nad Topľou, ktoré si na jej otvorenie pozvalo aj  našich žiakov: mažoretky z TS Varanovia pod vedením pani Martiny Holpovej a Petra Gáča, žiaka VIII. D triedy.

Za ich účasť na tejto ušľachtilej akcii a  reprezentácii školy im patrí poďakovanie.

  • radnicne_trhy_01
  • radnicne_trhy_02
  • radnicne_trhy_03
  • radnicne_trhy_04
  • radnicne_trhy_05
  • radnicne_trhy_06