dec
03

Kamarát, poď sa hrať

cloveceV dňoch 26.11. a 28.11.214 prijali zástupcovia všetkých oddelení ŠKD výzvu zmerať si svoju silu a hlavne šťastie v turnaji „ Človeče, nehnevaj sa." Takéto turnaje sa hrajú na celom Slovensku aj vo svete. Hru vymyslel v zimných mesiacoch na prelome rokov 1907-1908 Nemec Jozef Fridrich Schmidt. Meno dostala hra preto, že hráči po vyhodení vlastnej figúrky reagujú často hnevom. Naši víťazi ani porazení sa nehnevali. Diplomy a pochvalné listy im budú pripomínať príjemné chvíle prežité so svojimi kamarátmi. Veríme, že dlhé zimné večery nepresedíte pred televízorom a pri počítačových hrách plných zloby a násilia, ale prežijete ich spolu s rodičmi a súrodencami hraním spoločenských hier.

 • clovece (1)
 • clovece (10)
 • clovece (11)
 • clovece (12)
 • clovece (13)
 • clovece (14)
 • clovece (2)
 • clovece (3)
 • clovece (4)
 • clovece (5)
 • clovece (6)
 • clovece (7)
 • clovece (8)
 • clovece (9)
 • clovece