Oznam 3

Oznam 2

Oznam 1

jún

Slávnostná rozlúčka deviatakov v školskom átriu

Čas. Je to niečo, čo nemôžeme zastaviť, zrýchliť ani spomaliť. Oznamuje nám, že je začiatok alebo koniec. Ani sa to nezdá, ale ubehlo už deväť krásnych rokov, kedy naši deviataci prekročili brány tejto školy. O chvíľu opustia svoju alma mater a pustia sa za ďalším životným bojom, ktorý dúfame, že zvládnu.

Počas deviatich rokov sme spolu prežili mnoho pekných i menej príjemných chvíľ. Navzájom sme sa spoznávali a snažili sa prispôsobiť stále vyšším nárokom, požiadavkám či spôsobu výučby.  Dnes prišla chvíľa rozlúčky, chvíľa bilancovania a chvíľa spomínania.

jún

Škola v prírode sa štvrtákom vydarila

V dňoch 15. 6. 2015 – 19. 6. 2015 sa 74 žiakov štvrtého ročníka zúčastnilo pobytu v Škole v prírode v Starej Lesnej. Cestou do Starej Lesnej žiaci navštívili Spišský hrad a mesto Levoča.

Ubytovanie v hoteli Forton v Starej Lesnej, v dvoj až trojposteľových izbách s hygienickým príslušenstvom a televízorom sa každému páčilo. K tomu   krásny areál s multifunkčným ihriskom aj trávnatým priestranstvom, ktorý deti v plnej miere využívali.

Chutná strava bola podávaná 5-krát denne.

Veselý jún v ŠKD

Teplé lúče slnka, ktorými  nás slniečko obdarilo vyčarovali na našich tvárach úsmev a dobrú náladu. Jún v našom ŠKD nebol vôbec  nudný ani lenivý. Naopak. Bol veselý a plný zábavy a prekvapení. Hneď prvý júnový deň sme oslávili  MDD spolu s členmi AŠK Vranov zábavnými hrami a súťažami. V duchu priateľskej atmosféry plnej športových zážitkov a dobrej nálady sa niesol tradičný futbalový turnaj, ktorý sa uskutočnil 12.6.2015. Na futbalové ihrisko nastúpili štyri futbalové družstvá vytvorené zo všetkých futbaluchtivých detí nášho ŠKD. Prvenstvo a putovnú trofej tento rok získalo žlté družstvo.   Dňa  26.6. 2015 sa  na školskom dvore  uskutočnila  diskotéka, ktorá mala veľmi  dobrú atmosféru.  Pekným spevom ju spestrili  žiačky Martinka Kaščáková,  Františka Mičková a Emka Vlčková. Vystúpila aj tanečná skupina PINK LADY z 2.B. Nechýbal ani obľúbený balónový tanec. Všetci  sme boli radi, že toto popoludnie  strávili žiaci aktívne a s dobrou náladou. Každý odišiel  so sladkou odmenou a dobrým pocitom.  Naše poďakovanie patrí   F. Barnovi,  ktorý sa  postaral o to, aby sa  diskotéková hudba rozliehala po celom školskom dvore a najmä rodičom za finančnú podporu, vďaka ktorej sme mohli obdarovať deti za ich snahu počas všetkých akcií ŠKD.

Výtvarný Vranov

Dňa 16.6.2015 sa uskutočnilo odovzdávanie diplomov a cien okresnej súťaže „Detský výtvarný Vranov 2015.“ Naši ocenení žiaci: 2. Miesto Richard Vasilko, Bianka Smandrová, Čestné uznania: Anna Maťašová, Alžbeta Molčanová, Katarína Kaňuchová, Martin Zajac.