okt
20

Čítačka s písačkou

16. októbra 2015 sa v priestoroch Hornozemplínskej knižnice vo Vranove n.T. konalo vyhodnotenie VII. ročníka literárno-výtvarnej súťaže "Čítačka s písačkou". Príjemného dopoludnia so spisovateľkou Alžbetou Verešpejovou a akademickým maliarom Jozefom Jackaničom - porotcami súťaže - sa zúčastnili aj žiačky IV. A triedy, ktoré v tejto súťaži reprezentovali našu školu.

Vo výtvarnej časti štvrtáčky získali dve ocenenia: Lucka Bindasová  za originálne stvárnenie kresby farebnými ceruzkami a Emka Kovaľová za zaujímavé stvárnenie témy. Stellka Lompartová, v literárnej časti súťaže vo svojej kategórii, sa príbehom  "O stratenej ponožke"  umiestnila na 2. mieste. Žiačky pripravovala Mgr. H.Borošová. Blahoželáme k úspechu!

  • DSCF2470_1_img
  • DSCF2470_img
  • DSCF2475_img
  • DSCF2476_img
  • DSCF2483_img
  • DSCF2485_img