jún

M-SR v MINICOOL VOLEJBALE

volejbal miniDňa 13.júna sa v Trenčíne uskutočnili Majstrovstvá SR v MIDICOOL volejbale trojíc, ktorých sa zúčastnil aj chlapci a dievčatá našej školy. A počínali si vynikajúco!
Dievčatá po víťazstve na krajskom kole, ktoré sa konalo vo Vranove, si aj v Trenčíne postupne poradili z družstvami Svidníka, Bratislavy a Brusna a vyhrali svoju základnú skupinu. Vo štvrťfinále ich čakal silný súper zo Stropkova. V závere rozhodujúceho setu naše dievčatá siahli na dno svojich schopností a síl a zdolali svojho súpera, čím postúpili do bojov o medaily! V boji o postup do finále narazili na družstvo z Lendaku, z ktorým si poradili 2:0 na sety a postúpili do finále.

Tam už na nich čakal náročný súper z Poltáru, ktorý ukázal svoje kvality a zdolal naše dievčatá. Strieborné medaily sú pre naše dievčatá veľkým úspechom a určite aj motiváciou do ďalšej práce. Blahoželáme!!!
Družstvo tvorili hráčky: S. Zambová VII.A, B. Veliká, A. Kandalová VII.B, P. Feniková VI.C a E. Jevčáková VI.B. Dievčatá pripravovali F. Minarčik
Majstrovstiev SR sa zúčastnili aj naši chlapci. Po úvodných dvoch víťazstvách v skupine tesne podľahli chlapcom z Prešova, čo ich vyradilo z bojov o medaily a nakoniec skončili na peknom 5.mieste.
Družstvo tvorili žiaci: K. Béreš, M. Mičko, T. Baran VII.C, M. Hreha VII.B a J. Mehaj VI.C. Chlapcov pripravoval R. Fedor.
Chlapcom aj dievčatám srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ich ďalšej športovej kariére.

• D1
  • D2