dec
13

Tretiaci v Prešove

po miniDňa 13.12.2018 sa naši tretiaci vybrali spoznávať mestskú krajinu zaodetú do vianočného šatu. Pre mnohých cesta vlakom bola prvou skúsenosťou v tomto dopravnom prostriedku, ktorý ich priviezol do nášho krajského mesta Prešov. Spoznávali tu predvianočnú nálada v uliciach starého mesta, trhy s tradičnými remeselnými výrobkami, či úzke uličky a historické budovy. Zaujímavou skúsenosťou pre všetkých bola návšteva zážitkovej výstavy Leonardium. Deti sa na nej zoznámili s vynálezmi, umením a vedeckou prácou Leonarda Da Vinci. Exponáty si nielen obzerali, ale mali možnosť vyskúšať si ich, pohrať sa s nimi a zabaviť sa pri mnohých kreatívnych aktivitách, ktoré im poskytli jedinečné a nezabudnuteľné spomienky.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://zsdvojka.sk/images/2018_2019/foto/trtc