feb
01

VŠETKOVEDKO – súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími

vv miniDo 10. ročníka tejto vedomostnej súťaže sa 29. novembra zapojilo 50 žiakov 2., 3. a 4. ročníka. Druháci museli za 40 minút zvládnuť 24 otázok, tretiaci a štvrtáci 30 otázok z rôznych oblastí – vlastiveda, prírodoveda, slovenský a anglický jazyk, matematika, hudobná, výtvarná, informatická a dopravná výchova. Na vyhodnotenie súťaže si museli dlhší čas počkať, veď na Slovensku sa do súťaže zapojilo 19 187 žiakov.
Tí, ktorí sa zaradili medzi 30 % najúspešnejších vo svojej kategórii, získali titul VŠETKOVEDKO.
Všetkovedkom školy sa po druhýkrát stala Laura Ravasová zo IV.B triedy. Získala 205 bodov z možných 210 a umiestnila sa na 2. mieste na Slovensku. Svojim výkonom porazila 99,78 % zúčastnených štvrtákov. Je to obrovský úspech. Laure srdečne blahoželáme.

NAŠI VŠETKOVEDKOVIA:
2. ročník
1. Laura Pivovarníková II.C
2. Miroslava Petrová II.A
3. Lea Lobodášová II.C, Rastislav Petro II.A
4. Lenka Lapková II.D, Martin Petrík II.B, Vanesa Pisarčíková II.A, Ella Venglovičová II.D
5. Pavol Radomský II.A

3. ročník 
1. Katarína Zajícová III.B
2. Noemi Mitriková III.A

4. ročník
1. Laura Ravasová IV.B
2. Michael Kozák IV.B, Nicola Sopková IV.A
3. Dominika Petríková IV.A
4. Tomáš Kalman IV.B
5. Šimon Uzoráš IV.A
6. Tamara Kolesárová IV.A

Blahoželáme a už sa tešíme na ďalší ročník súťaže.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 0402
  • 05
  • 06