feb
28

Chlapci si v basketbale vybojovali 1. miesto

lopty miniNa Okresnom kole v basketbale, ktoré sa tento krát konalo na ZŠ Lúčna, nechýbali ani žiaci našej školy. Naši chlapci odohrali náročný turnaj na ktorom im bola prvým súperom ZŠ Juh. Chlapci si z tohto zápasu odniesli aj napriek ťažšiemu úvodu, presvedčivú výhru. Domáci našich chlapcov potrápili troška viac a po napínavom dueli sme tesne prehrali. Ozdobou tohto turnaja bol však posledný zápas, v ktorom sme nastúpili proti vtedy suverénnej ZŠ Bernolákova. Začiatok nám opäť nevychádzal a prehrávali sme už 2:8. Za tohto stavu sme poslali na palubovku čerstvé sily a chlapci otočili celý duel, kde zo stavu 2:8 bolo na konci duelu 22:12 pre reprezentantov našej školy.

Čerešničkou na torte bol posledný kôš, ktorí chlapci dali 3 sekundy pred koncom po prihrávke cez celé ihrisko. Práve tento rozhodol o celkovom prvenstve našich žiakov. Chlapcom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.
Chlapcov pripravoval Mgr. Rastislav Fedor
Družstvo chlapcov: Bak Martin 9.B, Béreš Karol 8.C, Bindas Branislav 9.C, Mičko Maroš 8.C, Mihalčin Lukáš 9.A, Mrusko Filip 9.A, Ondik Dávid Zachariáš 8.B, Ottinger Filip 9.B, Sukovský Peter 9.C, Škurla Jakub 9.A

  • img_20190228_124004
  • img_20190228_124020
  • img_20190228_124317