nov
30

Detský čin roka 2018

dcr miniDňa 30. 11.2018 skončilo hlasovanie za najcennejšie detské činy v siedmich kategóriách: Záchrana ľudského života, Pomoc v rodine, Pomoc rovesníkom, Pomoc ľuďom, Pomoc prírode, Dobrý nápad a Cena Sašky Fischerovej – Malý veľký čin. Žiaci našej školy sa každú jeseň zapájajú do detskej poroty. Tohto roku to bolo 429 detí. Ktoré detské skutky zarezonovali v srdciach hlasujúcich najmocnejšie, to sa dozvieme 12. decembra 2018. Projekt Detský čin roka je pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.

Ďakujeme za ochotu a podporu detských skutkov v hlasovaní. Veríme, že cez reálne príbehy iných detí sa učíte ako pomôcť ľuďom i prírode. Ak poznáte niekoho, kto si zaslúži pozornosť, pochvalu a ocenenie, porozprávajte sa o tom v triede. Možno na budúcu jeseň budeme čítať a hlasovať za dobré skutky žiakov našej školy.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08