okt
23

Návšteva Spojenej školy Budovateľská

navstevass miniSme si rovní, nie rovnakí... privítal nás nápis na stene Spojenej školy Budovateľská...
Na svete to už tak chodí... My, ľudia, sme všetci rovnakí, ale predsa sme iní... No nie je to len v tom, že niekto má čierne vlasy, modré oči, zelené oči. Odlišujeme sa od seba farbou pleti, rečou, pohlavím, ale tiež aj povahovými vlastnosťami. To, že sme rôzni je prirodzené a prirodzené je aj rešpektovať to.
Práve 23. októbra, pri návšteve Spojenej školy na Budovateľskej ulici sme si to plne uvedomovali. Žiaci spolu s pani učiteľkami nám pripravili krásnu a inšpiratívnu výstavku jesenných plodov spojenú s tvorivými aktivitami. Nielenže vyskúšali šikovnosť našich žiakov pri tvorení obrázkov, ale aj potešili naše maškrtné jazýčky dobrotami, ktoré sme si spoločne prichystali. Ďakujeme!


  • dsc_0078
  • dsc_0080
  • dsc_0083
  • dsc_0085
  • dsc_0087
  • dsc_0098