sep
30

Okresné kolo v Cezpoľnom behu

cezpol miniPosledný septembrový deň sa v našom meste konalo okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok základných škôl. Súťažilo sa v trojčlenných družstvách chlapcov a dievčat. Súťažiaci sa tento rok museli popasovať s nepriazňou počasia. Preteky boli poznačené ťažkými podmienkami v podobe blatistého terénu a dažďa, ktoré žiakom značne sťažovali pretekanie. Aj napriek týmto ťažkým podmienkam sa žiačkam našej školy darilo a obsadili pekné druhé miesto. Chlapci sa v silnej konkurencii na popredné priečky neprebojovali, no napriek tomu podali dobrý výkon. Našim žiakom a žiačkam ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a do budúcna prajeme veľa športových úspechov.

Družstvo dievčat: Sofia Kerestešová 9.B, Natália Šuličová 9.A, Erika Barlová 8.B
Družstvo chlapcov: Michal Vancák 9.C, Radovan Fuňak 9.A, Jakub Adam 7.A

  • 01
  • 02
  • 03