jún
12

Prváci v Zámutove

Prváci v ZámutoveAni nepriaznivé počasie dňa 11.6.2013 neodradilo prvákov z I. B triedy od naplánovanej exkurzie. Spolu s pani učiteľkou Mgr. Máriou Čuchranovou, rodičmi a vychovávateľkou pani Evou Lukáčovou navštívili farmu Agrokondor v Zámutove. Prehliadka farmy bola spojená s praktickými ukážkami: čistenie koní, uzdenie koňa, sedlanie koňa. Všetky deti absolvovali jazdu na koni. Okrem toho spoznávali aj iné domáce zvieratá a videli rôzne poľnohospodárske stroje. Vďaka zamestnancom farmy sa dozvedeli veľa zaujímavých vecí. Spestrením akcie bolo spoločné opekanie a hry v prírode.

Na záver dostal každý prváčik pamätný list ako milú spomienku na tento deň.

 • prvaci_zamutov_01
 • prvaci_zamutov_02
 • prvaci_zamutov_03
 • prvaci_zamutov_04
 • prvaci_zamutov_05
 • prvaci_zamutov_06
 • prvaci_zamutov_07
 • prvaci_zamutov_08
 • prvaci_zamutov_09
 • prvaci_zamutov_10
 • prvaci_zamutov_11
 • prvaci_zamutov_12
 • prvaci_zamutov_13
 • prvaci_zamutov_14