mar
22

Biblická olympiáda

Biblická olympiádaV tomto školskom roku 2012/2013 boli na biblickú olympiádu vybrané knihy Svätého písma: Kniha Rút, Prvá kniha kráľov a Evanjelium podľa Matúša. Po školskom kole, ktoré sa v našej škole uskutočnilo 27.2.2013 víťazné trojčlenné družstvá v GK a RK náboženstve postúpili na kolo okresné. A ako sa im darilo?


Žiačky Patrícia Eštvanová , Radmila Doliničová VIII. B a Martina Maťašová V.D obsadili 2. miesto. V nižších kategóriách GK náboženstva sa umiestnili žiaci 2. ročníka: Anna Maťašová, Martin a Peter Olejarník na 3. mieste a žiačky 3. a 4. ročníka: Alexandra Hatalová, Sára Dargajová IV.A  a Eva Rozkošová III. C na 2. mieste.

V RK náboženstve žiačky Zuzana Gdovcová VII. C, Denisa Miľová VI. A a Barbora Miklošová V.D okresnú súťaž v silnej konkurencii vyhrali a postupujú na diecézne (krajské) kolo. Blahoželáme a prajeme veľa radosti z čítania Biblie a spoznávania Božieho slova.

  • diplom_bibl_olymp
  • diplom_bibl_olymp_02
  • diplom_bibl_olymp_03
  • diplom_bibl_olymp_04