mar
23

Literárna noc III. C

Literárna noc III. CŽiaci III. C strávili noc z 22. na 23. marca 2013 v škole. Mali akciu venovanú knihám, literatúre. Dali jej názov Literárna noc. Akcia mala tri časti. Prvá časť bola vážna – čítanie textov z knihy, ich rozbor a vysvetľovanie. Druhá časť bola zábavná – dramatizácia, hádanky, vtipy, piesne, hľadanie "pokladu" pomocou "pirátskej mapy" a baterky po neosvetlenej škole. Tretia časť bola najpokojnejšia. Bol to spánok v spacákoch na zemi v triede.

Akciu pripravila p. uč. Mgr. K. Hüblerová v spolupráci s rodičmi. Mgr. Ottingerová, Mgr. Mrusková a pani Stanovčáková sa starali  o občerstvenie žiakov počas prestávok.

Nakoniec deti dostali darčeky ako odmenu za to, že netradičnú noc statočne zvládli.

 • literarna_noc_3c_01
 • literarna_noc_3c_02
 • literarna_noc_3c_03
 • literarna_noc_3c_04
 • literarna_noc_3c_05
 • literarna_noc_3c_06
 • literarna_noc_3c_07
 • literarna_noc_3c_08
 • literarna_noc_3c_09
 • literarna_noc_3c_10
 • literarna_noc_3c_11
 • literarna_noc_3c_12
 • literarna_noc_3c_13
 • literarna_noc_3c_14