sep
25

Prečo som na svete rád/rada

Prečo som na svete rádV uplynulých dvoch týždňoch, od 17. do 28. septembra, sa žiaci našej školy zúčastnili 18. ročníka celoslovenskej, putovnej výstavy protidrogového výtvarného projektu s medzinárodnou účasťou pod názvom "Prečo som na svete rád/rada".

Výstava, ktorá bola žiakom sprístupnená v HZOS v našom meste, prezentovala 58 prácz celého sveta. Bola obohatená odbornou prednáškou na tému protidrogovej závislosti. Cieľom tohto projektu bolo prostredníctvom umenia a videoprojekcie stimulovať našich žiakov k zdravému životnému štýlu a uvedomeniu si negatívnych vplyvov návykových látok na ľudské zdravie.

Veríme, že si naši žiaci z tejto výstavy odniesli dostatok poznatkov o negatívnom a nebezpečnom pôsobení návykových látok na ľudský organizmus a budú sa vyhýbať akýmkoľvek ponukám drog v záujme chrániť to najcennejšie, čo máme, a to náš život.

  • preco_som_na_svete_rad_01
  • preco_som_na_svete_rad_02
  • preco_som_na_svete_rad_03
  • preco_som_na_svete_rad_04
  • preco_som_na_svete_rad_05
  • preco_som_na_svete_rad_06

Foto: ZŠ Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou