sep
27

Trikrát bronz z cezpoľného behu

Trikrát bronz z cezpoľného behuDňa 27. septembra 2012 sa uskutočnilo obvodové kolo v cezpoľnom behu žiakov základných a stredných škôl, ktoré usporiadalo Gymnázium vo Vranove nad Topľou. Do súťaže sa zapojilo 11 základných a 5 stredných škôl nášho okresu. Našu školu reprezentovali trojčlenné družstvá dievčat i chlapcov, ktoré v silnej konkurencii obsadili veľmi pekné tretie miesto. Zároveň v súťaži jednotlivcov na bronzovej priečke dobehla Miriama Balberčáková z IX.B triedy. Chlapcom a dievčatám srdečne blahoželáme.

3. miesto dievčatá:

Družstvo v zložení: Miriama Balberčáková - IX.B (3. miesto v súťaži jednotlivcov), Andrea Kulíkova - IX.B, Katarína Karasová - VIII.A (príprava - Mgr. P. Kocák)

3. miesto chlapci:

Družstvo v zložení: Peter Antol - IX.B, Daniel Kamenský - IX.C, Patrik Nemec (príprava - Mgr. F. Minarčik)

 • diplom_cb_balbercakova
 • diplom_cb_ziaci
 • diplom_cb_ziacky

 • cezpolny_beh_01
 • cezpolny_beh_02
 • cezpolny_beh_03
 • cezpolny_beh_04
 • cezpolny_beh_05
 • cezpolny_beh_07
 • cezpolny_beh_08
 • cezpolny_beh_09
 • cezpolny_beh_10
 • cezpolny_beh_11