sep
28

Národná cyklistická súťaž 2012

CyklistikaDňa 28. septembra 2012 sa vo Vranove nad Topľou uskutočnilo okresné kolo cyklistickej súťaže  pre deti a mládež s názvom Národná cyklistická súťaž 2012, ktorej sa zúčastnili aj žiaci našej základnej školy. Naši reprezentanti vložili do tohto športu veľa chuti a odvahy, čo sa nakoniec odrazilo aj vo finálnych výsledkoch.

 

V kategórii mladší žiaci skončil na nepostupovom, ale peknom štvrtom mieste žiak Rajmund Chaľ zo 6.B.

V kategórii starší žiaci sa na treťom mieste umiestnil Daniel Kamenskýz 9.C triedy.

V kategórii dorastenci sa na štvrtom mieste umiestnil Michal Baran z 9.D triedy a na druhom mieste ktoré je zároveň postupovým na celoslovenské finále sa umiestnil žiak Jakub Macko z 9.D triedy.

Za reprezentáciu školy ďakujeme aj žiakom Kristiánovi Kotuľákovi z 9.C triedy, Alexandrovi Kaperovi zo 7.D, a Jakubovi Lukičovi z 9.D triedy.

Žiaci, ktorí sa umiestnili na prvých dvoch miestach, majú možnosť zabojovať o Pohár olympijského víťaza Antona Tkáča. Finále NCS sa bude opäť konať vo Valči a to 6. októbra 2012.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili cyklistickej súťaže a prajeme im neustálu chuť športovať. Víťazovi okresného kola prajeme v národnom kole veľa šťastia.

 
  • cyklisticka_sutaz_01
  • cyklisticka_sutaz_02