apr
10

Zasadnutie MZ učiteľov 1. stupňa spojené s pohybom

Zasadnutie Metodického združenia učiteľov 1. stupňa spojené s pohybomDňa 9. apríla rokovali učitelia 1. stupňa na tradičnom zasadnutí MZ netradične. Spojili totiž jeho pracovnú náplň s pohybom. Na zasadnutí pod vedením vedúcej MZ Mgr. Ingrid Imrichovej prebrali všetko dôležité: vzájomne sa informovali o najzaujímavejších metódach a formách práce, o najefektívnejšom využívaní didaktických pomôcok z prostriedkov najnovšieho projektu "Od fundamentálnej gramotnosti a informatickej spoločnosti, ku konkurencieschopnosti", ako nájsť to najlepšie výchovné riešenie pri problémových žiakoch, vypočuli si, čo ich nové čaká v novom školskom roku a na záver vyvodili opatrenia, ktoré budú impulzom k ich ďalšej práci.

Že k svojej práci potrebujú aj relax a načerpanie síl a energie je jasné, preto sa rozhodli niečo v tomto smere urobiť. Vyskúšali si svoje sily v bowlingu a neľutovali. Stretnutím  pri športe mnohé objavili svoje možnosti a hlavne radosť, ktorú tak veľmi k svojej práci potrebujú.

 • bowling_01
 • bowling_02
 • bowling_03
 • bowling_04
 • bowling_05
 • bowling_06
 • bowling_07
 • bowling_08
 • bowling_09
 • bowling_10
 • bowling_11
 • bowling_12
 • bowling_13
 • bowling_14
 • bowling_15
 • bowling_17
 • bowling_18
 • bowling_19
 • bowling_20