apr
25

Nové stromčeky

Nové stromčekyAko býva zvykom, aj tohtoroční piataci si pod vedením svojich triednych učiteľov v areáli školy vysadili zakúpené stromčeky. Sadili v piatok - 25.4.2014. Aj oni chcú svojou troškou prispieť k zveľadeniu prostredia, v ktorom sa budú pohybovať ešte ďalšie štyri roky. S veľkým nasadením sa zhostili svojej úlohy, čoho výsledkom boli hrdé tisy. Každý jednotlivec priložil svoju ruku k dielu, či prehĺbením jamy, či osadením sadenice, či zálievkou. Svoju radosť a prácu si sami zdokumentovali fotením. Nadšenie bolo úprimné a zostáva nám už len veriť, že plody našej práce potešia očká všetkých detí.

 • nove_stromceky_02
 • nove_stromceky_03
 • nove_stromceky_04
 • nove_stromceky_05
 • nove_stromceky_06
 • nove_stromceky_07
 • nove_stromceky_08
 • nove_stromceky_09
 • nove_stromceky_10
 • nove_stromceky_11
 • nove_stromceky_12
 • nove_stromceky_13
 • nove_stromceky_14
 • nove_stromceky_15
 • nove_stromceky_16
 • nove_stromceky_17
 • nove_stromceky_18
 • nove_stromceky_19
 • nove_stromceky_20
 • nove_stromceky_21