dec
05

Pesničkový Mikuláš

Nový školský rok sa začalDňa 5. decembra 2013, v predvečer Mikuláša, sa vybrali žiaci 1.-5. ročníka do Mestského domu kultúry vo Vranove nad Topľou. Ten pre nich pripravil už tradičný hudobno-zábavný program s názvom Pesničkový Mikuláš. Aj tohto roku predstavenie  nesklamalo. Vďaka zaujímavému príbehu, veselým pesničkám, spevu, tancu i humorným scénkam si deti odnášali nielen príjemný zážitok,  ale aj vrecúško poučení o slušnom správaní a ochrane prírody.

 

 • pesnickovy_mikulas_01
 • pesnickovy_mikulas_02
 • pesnickovy_mikulas_03
 • pesnickovy_mikulas_04
 • pesnickovy_mikulas_05
 • pesnickovy_mikulas_06
 • pesnickovy_mikulas_07
 • pesnickovy_mikulas_08
 • pesnickovy_mikulas_09
 • pesnickovy_mikulas_10
 • pesnickovy_mikulas_11
 • pesnickovy_mikulas_12
 • pesnickovy_mikulas_13
 • pesnickovy_mikulas_14