dec
06

Mikulášsky turnaj

Mikulášsky turnajV týždni od 2.12.2013 do 6.12.2013 sa konal na našej škole Mikulášsky turnaj jednotlivých tried. Pre žiakov piatych a šiestych ročníkov pripravili učitelia telesnej výchovy zápasy vo vybíjanej. Siedme,  ôsme a deviate ročníky súťažili v basketbale. Jednotlivé triedy odohrali medzi sebou tri zápasy. Prvý zo zápasov bol súboj chlapcov. V druhom zápase proti sebe nastúpili dievčatá a v treťom si to rozdali zmiešané družstvá. Víťaza určil pomer vybitých žiakov vo vybíjanej a pomer bodov pri basketbale, získaný zo všetkých troch zápasov. Zápasy medzi jednotlivými triedami sa niesli v dobrej športovej atmosfére za stáleho povzbudzovania, čo sa odrazilo aj na výkonoch ich spolužiakov. Fotogalériu víťazných tried a výsledkovú časť si môžete pozrieť nižšie.

Vybíjaná 5. ročník

Zápas 5.A - 5.B / Víťazná trieda 5.B
Zápas 5.C - 5.D / Víťazná trieda 5.C

Vybíjaná 6. ročník

Zápas 6.A - 6.B / Víťazná trieda 6.A
Zápas 6.C - 6.D / Víťazná trieda 6.C

Basketbal 7. ročník

Zápas 7.A – 7.B / Víťazná trieda 7.A
Zápas 7.C – 9.B / Víťazná trieda 7.C  - začínali s náskokom 10:0

Basketbal 8. ročník

Zápas 8.A – 8.B / Víťazná trieda 8.B
Zápas 8.C – 8.D / Víťazná trieda 8.D

  • mikulassky_turnaj_01
  • mikulassky_turnaj_02
  • mikulassky_turnaj_03
  • mikulassky_turnaj_04
  • mikulassky_turnaj_05
  • mikulassky_turnaj_06
  • mikulassky_turnaj_07
  • mikulassky_turnaj_08