dec
06

Mikuláš na ceste

Mikuláš na cesteVranovskí dopravní policajti si v piatok 6. decembra na Mikuláša, spolu so žiakmi 6.ročníka posvietili na účastníkov cestnej premávky. Využili tento dátum na akciu pod názvom Mikuláš na ceste. Vodiči mali možnosť v tento deň stretnúť skutočného Mikuláša, čerta a anjela. V rámci preventívno-dopravnej akcie sa dopravní policajti zamerali na dodržiavanie povinností vodičov,  pričom kontrolovali aj technický stav vozidiel. Žiaci rozdávali vodičom postavičky Mikuláša a Čerta, ktorých si pre vodičov sami pripravili.

Previnilci namiesto pokuty od policajtov, dostali za priestupok postavičku malého Čertíka, naopak - dobrí vodiči boli pochválení a odmenení postavičkou malého Mikuláša. Vzorných vodičov bolo v tento deň oveľa viac, ako tých druhých, preto sa postavičky Mikulášov žiakom rýchlo minuli. Po dvoch zaujímavo strávených hodinách sa plní zážitkov rozišli domov.

 • mikulas_na_cestach_01
 • mikulas_na_cestach_02
 • mikulas_na_cestach_03
 • mikulas_na_cestach_04
 • mikulas_na_cestach_05
 • mikulas_na_cestach_06
 • mikulas_na_cestach_07
 • mikulas_na_cestach_08
 • mikulas_na_cestach_09
 • mikulas_na_cestach_10
 • mikulas_na_cestach_11
 • mikulas_na_cestach_12
 • mikulas_na_cestach_13
 • mikulas_na_cestach_14
 • mikulas_na_cestach_15
 • mikulas_na_cestach_16