dec
13

Čas premien

Čas premienV období dospievania u každého z nás dochádza k istým fyziologickým a psychickým zmenám. O podstate, príčinách a následkoch týchto zmien sa dievčatá šiesteho a chlapci siedmeho ročníka mohli veľa dozvedieť 13.12.2013 počas výchovno–vzdelávacích programov pod názvami: "Čas premien" a "Na štarte mužnosti". V tento deň našu školu navštívila pani lektorka Mgr. M. Čolláková. Tá počas prednášky s powerpointovými prezentáciami prijateľnou formou sprístupnila žiakom dôležité informácie o období dospievania, odpovedala na otázky a nenásilnou komunikáciou nabádala dospievajúcu mládež k zodpovednosti za svoje rozhodnutia.

Veríme, že to, čo sa dozvedeli neostane pre nich niečím povrchným, ale stane sa to dôležitou vecou v ich živote.

 • cas_premien_01
 • cas_premien_02
 • cas_premien_03
 • cas_premien_04
 • cas_premien_05
 • cas_premien_06
 • cas_premien_07
 • cas_premien_08
 • cas_premien_09
 • cas_premien_10
 • cas_premien_11