feb
23

Päť zlatých zo súťaže Talenty 2014

Päť zlatých zo súťaže Talenty 2014V nedeľu 23. februára sa v Dlhom Klčove uskutočnil ďalší ročník súťaže v speve ľudových a populárnych piesní Talenty 2014, ktorý bol pre našich žiakov mimoriadne úspešným. V I. kategórii v speve ľudových piesní reprezentovala našu školu Ninka Mrusková, ktorú do súťaže pripravovala PaedDr. Jarmila Kolesárová, v II. kategórii Hanka Kocáková, v kategórii spevácke skupiny staršia dievčenská spevácka skupina DFS Cifroško – príprava Mgr. Danka Kolesárová. V speve populárnej piesne súťažila v I. kategórii Anička Maťašová  - príprava PaedDr. Jarmila Kolesárová a v II. kategórii Peter Gáč – príprava Mgr. Peter Šofranko.

Po prvýkrát na tejto súťaži boli speváci zaradení do pásiem (zlaté, strieborné a bronzové). V silnej konkurencii obstáli naši speváci na výbornú. Všetci si vyspievali zlaté pásmo, dievčenská spevácka skupina aj návrh na postup na Krajskú súťažnú prehliadku hudobného folklóru v Raslaviciach. Peter Gáč, ktorý zvíťazil v tejto súťaži po tretíkrát, sa stal laureátom súťaže.

Za tento úžasný úspech všetkým spevákom a ich učiteľom srdečne blahoželáme a ďakujeme!

 • talenty_diplomy_01
 • talenty_diplomy_02
 • talenty_diplomy_03
 • talenty_diplomy_04
 • talenty_diplomy_05


 • talenty_01
 • talenty_02
 • talenty_03
 • talenty_04
 • talenty_05
 • talenty_06
 • talenty_07
 • talenty_08
 • talenty_09
 • talenty_10
 • talenty_11
 • talenty_12
 • talenty_13
 • talenty_14
 • talenty_15
 • talenty_16
 • talenty_17
 • talenty_18
 • talenty_19