jan
30

2. ročník speváckej súťaže HLAS ŠKD

2. ročník speváckej súťaže HLAS ŠKDDňa 30. januára sa v školskom klube detí uskutočnil 2. ročník speváckej súťaže "HLAS ŠKD", do ktorej sa zapojili deti zo všetkých oddelení. Svoj talent predstavili spevom ľudových a detských populárnych piesní. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. Porota zložená z  vychovávateliek pani Danky Rožekovej  a pani Evy Lukáčovej, ale aj detských zástupcov - Janíka Mičeja a Karolínky Hreškovej to  mala ťažké, pretože všetci súťažiaci spievali pekne. V hľadisku objektívne podporovali všetkých spevákov kamaráti zaslúženým  potleskom. Nakoniec porota rozhodla takto:

I. kategória

1. miesto – Františka Mičková
2. miesto – Sofia Maliková
3. miesto – Tanya Šmajdová

II. kategória

1.miesto – Ema Demčíková
2.miesto – Zoja Durkajová
3.miesto – Kristián Pešta

V závere sa pani  Margita Jalčová, ktorá bola hlavnou organizátorkou súťaže, poďakovala súťažiacim a všetkým prítomným deťom zaželala veľa chuti do spevu a radosti z počúvania krásnych pesničiek.

 • hlas_skd_01
 • hlas_skd_02
 • hlas_skd_03
 • hlas_skd_04
 • hlas_skd_05
 • hlas_skd_06
 • hlas_skd_07
 • hlas_skd_08
 • hlas_skd_09
 • hlas_skd_10
 • hlas_skd_11
 • hlas_skd_12
 • hlas_skd_13
 • hlas_skd_14