mar
14

Najlepší športovci a športové kolektívy mesta Vranov za rok 2013

Najlepší športovci a športové kolektívy mesta Vranov za rok 2013Dňa 14. marca 2014 sa v MsDK uskutočnilo odovzdávanie ocenení pre najlepších jednotlivcov a športové kolektívy mesta Vranov za rok 2013. Primátor mesta Ing. Ján Ragan pri tejto príležitosti ocenil 41 športovcov a 9 kolektívov. My sme veľmi radi, že aj žiaci našej školy sa medzi ocenenými nestratili.

 

V kategórii mladších žiakov bol ocenený žiak našej školy Martin Drobňák zo IV.B, ktorý si vybojoval 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska v karate - oddiel karate MšK Vranov - kumite.

V kategórií starších žiakov si ocenenie prevzal žiak IX.B triedy Samuel Babiak, ktorý ako člen oddielu džudo MŠK Vranov sa zúčastnil  Majstrovstiev SR a žiak IX.C triedy Roman Slanina, ktorý na Majstrovstvách SR v džude získal vo váhe do 73 kg bronzovú medailu.

V kategórií športových kolektívov bolo ocenené družstvo mladších žiakov ZŠ Sídlisko II za úspech v súťaži "minicoolvolejbal", kde v konkurencii 275 družstiev zo škôl z celého Slovenska sa cez postupové kolá prebojovalo až na Majstrovstvá Slovenska, kde obsadilo skvelé 3. miesto.

Počas oceňovania nás hneď na začiatku potešilo vystúpenie našich mažoretiek ako aj vystúpenie žiaka VIII.B triedy Richarda Doliniča, člena MŠK Vranov – oddiel karate.

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ich športovej kariére.

  • diplom


  • najlepsi_sportovec_01
  • najlepsi_sportovec_02
  • najlepsi_sportovec_03
  • najlepsi_sportovec_04
  • najlepsi_sportovec_05