okt
11

Eko deň v 5.ročníku

Eko deň v 5.ročníku11. októbra 2013 žiaci piateho ročníka si vychutnali krásne jesenné počasie – absolvovali svoj eko-deň. Na štyroch stanovištiach sa vyskúšali z matematickej logiky, kde jednoduchými výpočtami vylúštili škodcov našich lesov, kreatívne zhotovili labuť, z ekológie riešili krížovku, doplňovačky, hádanky. Poslednou disciplínou bola štafeta, pri ktorej žiaci museli pospájať citát o všemocnosti prírody. Pri každej jednej disciplíne žiaci prejavili svoje vedomosti, zručnosti, ale hlavne spoluprácu. Najlepšie sa darilo žiakom z V.B triedy.

Eko deň zavŕšili žiaci turistikou našou okolitou prírodou pri Hrubom lese. Počasie žiakov príjemne prekvapilo. Postupne zhadzovali vrstvy oblečenia. Obuv u mnohých bola premočená, ale v teplom počasí to veľmi neprekážalo. Vyhladovaní ale s úsmevom na tvári sa všetci ponáhľali na obed.

 • ekoden_5_rocnik_01
 • ekoden_5_rocnik_02
 • ekoden_5_rocnik_03
 • ekoden_5_rocnik_04
 • ekoden_5_rocnik_05
 • ekoden_5_rocnik_06
 • ekoden_5_rocnik_07
 • ekoden_5_rocnik_08
 • ekoden_5_rocnik_09
 • ekoden_5_rocnik_10
 • ekoden_5_rocnik_11
 • ekoden_5_rocnik_12
 • ekoden_5_rocnik_13
 • ekoden_5_rocnik_14