okt
25

Šarkany v oblakoch

Šarkany v oblakoch24. október 2013 bol deň ako vyšitý pre púšťanie šarkanov. Slnečné, mierne veterné popoludnie prialo deťom z ŠKD. Tohto roku sa  na školskom dvore len tak hemžilo všelijakými šarkanmi, ktoré sa tešili, že si môžu konečne zalietať. Ako na to, prišiel deťom predviesť Ing. Martin Maťašovský, ktorý ukážkovo vypustil mohutnú chobotnicu a tak deťom predviedol, že aj ich šarkany vyletia, ak ich deti správne nasmerujú.


Deň to bol vydarený, jednému vytrvalcovi Miki Mausovi, sa z mrakov dolu nechcelo, musel ho uvoľniť až jeho majiteľ.

Niektoré šarkany sa od veľkého lietania aj poškodili, iné zamotali, niektorým sa aj napriek veľkej snahe detí predsa len vyletieť nepodarilo. No nevadí, deti si to skúsia s rodičmi a o rok to bude určite lepšie.

 • sarkany_v_oblakoch_01
 • sarkany_v_oblakoch_02
 • sarkany_v_oblakoch_03
 • sarkany_v_oblakoch_04
 • sarkany_v_oblakoch_05
 • sarkany_v_oblakoch_06
 • sarkany_v_oblakoch_07
 • sarkany_v_oblakoch_08
 • sarkany_v_oblakoch_09
 • sarkany_v_oblakoch_10
 • sarkany_v_oblakoch_11
 • sarkany_v_oblakoch_12
 • sarkany_v_oblakoch_13
 • sarkany_v_oblakoch_14
 • sarkany_v_oblakoch_15
 • sarkany_v_oblakoch_16
 • sarkany_v_oblakoch_17
 • sarkany_v_oblakoch_18
 • sarkany_v_oblakoch_19
 • sarkany_v_oblakoch_20
 • sarkany_v_oblakoch_21
 • sarkany_v_oblakoch_22
 • sarkany_v_oblakoch_23
 • sarkany_v_oblakoch_24
 • sarkany_v_oblakoch_25
 • sarkany_v_oblakoch_26
 • sarkany_v_oblakoch_27
 • sarkany_v_oblakoch_28
 • sarkany_v_oblakoch_29
 • sarkany_v_oblakoch_30
 • sarkany_v_oblakoch_31