máj
30

Volejbalisti na MS Slovenska krásne tretie miesto!

Chlapci, ktorí trénujú a venujú sa na našej škole volejbalu, dosiahli mimoriadny úspech vo volejbale štvoríc. V dlhodobej súťaži, ktorú tento ročník hralo na Slovensku 23 tímov, ktorá sa hrá pod hlavičkou Slovenskej volejbalovej federácie, vyhrali v skupine východ 1. miesto.

Za to boli aj patrične odmenení zlatými medailami od vedúceho východnej oblasti p. Zorislava Poruboviča. Tento úspech im zaručil postup na MS Slovenska medzi osmičku najlepších, ktoré sa cez víkend konali v meste Žilina. Na tomto finálovom turnaji boli nad ich sily iba hráči z Banskej Bystrice a celkového víťaza z Púchova, a tak tretie miesto patrilo práve MŠK Vranov, ktoré si túto bronzovú medailu vybojovalo s hráčmi Komárna. 

mssk
Družstvo: Jakub Hrun, Matúš Baňďoš, Samuel Masič, Róbert Bučko, Maroš Piatak, Richard Baník, Stanislav Kozák, Ján Kaščák
mssktrofej