máj
30

Chlapci na OK v atletike pekné 2. Miesto

Naša škola už tradične hostila účastníkov okresného kolo v atletike. Zúčastnilo sa ho dovedna 10 škôl, ktoré súťažili v disciplínach hod kriketovou loptičkou, vrh guľou, beh na 60 m, beh na 300 m, beh na 1000 m, skok do diaľky, skok do výšky, štafeta. Naše družstvo si počínalo úspešne a vybojovalo pekné druhé miesto. Viacerí reprezentanti našej školy podali perfektné individuálne výkony, čo im prinieslo v jednotlivých disciplínach pekné umiestnenia. Za zmienku stojí určite výkon Daniela Merjavého, ktorý v behu na 1000 m dosiahol čas 2:57 min a obsadil tak 1. miesto, v behu na 60 m Filip Sidor s časom 7,6 s 3. miesto, Matej Kaňuch v behu na 300 m s časom 42,3 s 2. miesto a štafeta v zložení Samuel Masič, Filip Jurčo, Ondrej Varga a Filip Sidor tiež 2. miesto. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme veľa ďalších úspechov.

Chlapcov pripravoval: Mgr. Rastislav Fedor
Družstvo: Samuel Masič 8.A, Jakub Hrun, Michal Madura, Patrik Vaľovčin (8.B), Filip Trebuňák (9.A),
Filip Sidor (9.B), Filip Jurčo, Ondrej Varga, Daniel Merjavý (9.C) a Matej Kaňuch (9.D).
OK-Atletika