okt
19

International Grand Prix – 1. miesto

Dňa 1.10 2017 sa dievčatá z TS Varanovia zúčastnili medzinárodnej súťaže v mažoretkovom športe International Grand Prix v rakúskom Neusiedl Am See. Tento krát sa postavili na súťažnú plochu mladšie dievčatá, ktoré si s veľkým odhodlaním a úsmevom na tvári nakoniec vytancovali krásne 1. miesto. Na súťaži sa zúčastnilo 44 súborov z 11 krajín sveta.

Ďakujem dievčatám za skvelé výkony a vzornú reprezentáciu školy, mesta a aj Slovenska, pomocným trénerkám Terke a Anine, že pomáhajú viesť dievčatá k tomuto krásnemu športu, rodičom za spoluprácu a výbornú atmosféru v hľadisku a vedeniu ZŠ, za vytváranie vhodných podmienok na tréningy a neustále zlepšovanie sa.
Verím, že zlatá medaila na krku a slovenská hymna, ktorá znela na počesť víťazstva, bude pre nás veľkou motiváciou. Teším sa, že nám rastie nová generácia úspešných mažoretiek.
                                                                                                                        Martina Holpová, vedúca TS Varanovia

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14