nov
09

Piataci sa učili plávať

V uplynulom mesiaci október naša škola realizovala plavecký výcvik pre našich piatakov. Cieľom tohto výcviku bolo eliminovať strach z vody, naučiť plávať všetkých zúčastnených, zdokonaliť už čiastočné plavecké schopnosti a vytvoriť pozitívny vzťah k vodnému prostrediu.

Keďže plávanie má blahodarný vplyv na organizmus, rovnomerne zaťažuje svalstvo, či rozvíja dýchací systém, želáme našim piatakom, aby mali veľa príležitostí na rozvoj tohto športu. V závere plaveckého výcviku žiaci absolvovali plavecké preteky na dĺžku 50 m v každom plaveckom štýle. Ako dopadli tieto preteky
v jednotlivých triedach si môžete pozrieť nižšie. Víťazom srdečne gratulujeme!

5.A

Dievčatá  - Kraul :                                                                           Chlapci  - Kraul :

1. miesto : Milá Drahoslava                                                             1. miesto : Belák Dominik

2. miesto : Trebuňáková Petra                                                         2. miesto : Ruščák Martin

3. miesto : Mižovová Viktória                                                           3. miesto : Collins Juraj

Dievčatá  - Znak :                                                                            Chlapci  - Znak :

1. miesto : Mižovová Viktória                                                           1. miesto : Belák Dominik

2. miesto : Tabaka Noemi                                                                2. miesto : Ruščák Martin

3. miesto : Milá Drahoslava                                                              3. miesto : Collins Juraj

Dievčatá  - Prsia :                                                                            Chlapci  - Prsia :

1. miesto : Mižovová Viktória                                                           1. miesto : Ruščák Martin

2. miesto : Milá Drahoslava                                                              2. miesto : Belák Dominik

3. miesto : Trebuňáková Petra                                                         3. miesto : Collins Juraj

5.B

Dievčatá  - Kraul :                                                                           Chlapci  - Kraul :

1. miesto : Zarembová Zoe                                                                1. miesto : Pavlov Tadeáš

2. miesto : Boháčová Sabína                                                             2. miesto : Varga Ján

3. miesto : Čorejová Dominika                                                         3. miesto : Štefanovský Nicolas

Dievčatá  - Znak :                                                                            Chlapci  - Znak :

1. miesto : Krivjančinová Katarína                                                   1. miesto : Pavlov Tadeáš

2. miesto : Zarembová Zoe                                                                2. miesto : Dutkovič Matej

3. miesto : Čorejová Dominika                                                         3. miesto : Štefanovský Nicolas

Dievčatá  - Prsia :                                                                            Chlapci  - Prsia :

1. miesto : Zarembová Zoe                                                                1. miesto : Dutkovič Matej

2. miesto : Mičková Františka                                                           2. miesto : Štefanovský Nicolas

3. miesto : Boháčová Sabína                                                             3. miesto : Pavlov Tadeáš

5.C

Dievčatá  - Kraul :                                                                           Chlapci  - Kraul :

1. miesto : Hromadová Karin                                                            1. miesto : Kulík Adam

2. miesto : Hudáková Klára                                                                2. miesto : Čontoš Adam

3. miesto : Krištanová Ema                                                                 3. miesto : Vancák Viktor

Dievčatá  - Znak :                                                                            Chlapci  - Znak :

1. miesto : Hromadová Karin                                                            1. miesto : Kulík Adam

2. miesto : Hudáková Klára                                                                2. miesto : Čontoš Adam

3. miesto : Pavučková Natália                                                           3. miesto : Počekajla Jakub

Dievčatá  - Prsia :                                                                            Chlapci  - Prsia :

1. miesto : Sotáková Jana                                                                   1. miesto : Kulík Adam

2. miesto : Hromadová Karin                                                            2. miesto : Čontoš Adam

3. miesto : Hudáková Klára                                                                3. miesto : Vancák Viktor

5.D

Dievčatá  - Kraul :                                                                           Chlapci  - Kraul :

1. miesto : Barlová Erika                                                                      1. miesto : Varga Emil

2. miesto : Macková Tamara                                                             2. miesto : Lehončák Matej

3. miesto : Kaňuchová Emília                                                            3. miesto : Pižont Damián

Dievčatá  - Znak :                                                                            Chlapci  - Znak :

1. miesto : Barlová Erika                                                                      1. miesto : Varga Emil

2. miesto : Macková Tamara                                                             2. miesto : Mikčo Róbert

3. miesto : Kaňuchová Emília                                                            3. miesto : Lehončák Matej

Dievčatá  - Prsia :                                                                            Chlapci  - Prsia :

1. miesto : Ottingerová Ema                                                             1. miesto : Varga Emil

2. miesto : Barlová Erika                                                                      2. miesto : Lehončák Matej

3. miesto : Mičejová Zuzana                                                             3. miesto : Pižont Damián


  • DSCN6323
  • DSCN6326
  • DSCN6327
  • DSCN6329
  • DSCN6330
  • IMG_20171004_081827
  • IMG_20171004_092142
  • IMG_20171004_092145
  • IMG_6945
  • IMG_6946
  • IMG_6947
  • IMG_6948
  • IMG_6949