apr
20

Eko-deň na Kapušianskom hrade

kapusany mini20.4.2018, pri príležitosti dňa Zeme, sa žiaci siedmeho ročníka zúčastnili eko-dňa na Kapušianskom hrade. Zrúcaninou hradu nás sprevádzal p. Petrásek, ktorý nám porozprával zaujímavosti o hrade a okolí, a umožnil aj výstup na hradnú vežu. Okrem toho, že žiaci zvládli výstup na hrad výborne, vypracovali aj niekoľko zadaní v pracovnom liste. Tento eko-deň určite nezostane bez krásnych spomienok na čarokrásny výhľad, záhadné zákutia hradu či kúsok histórie, ktoré umocnili pozitívne dojmy z pekného dňa.

 

  • IMG_4224
  • IMG_4226
  • IMG_4234
  • IMG_4238
  • IMG_4241
  • IMG_4246
  • IMG_4247
  • khviid

Eko-deň na Kapušianskom hrade

20.4.2018, pri príležitosti dňa Zeme, sa žiaci siedmeho ročníka zúčastnili eko-dňa na Kapušianskom hrade. Zrúcaninou hradu nás sprevádzal p. Petrásek, ktorý nám porozprával zaujímavosti o hrade a okolí, a umožnil aj výstup na hradnú vežu. Okrem toho, že žiaci zvládli výstup na hrad výborne, vypracovali aj niekoľko zadaní v pracovnom liste.

Tento eko-deň určite nezostane bez krásnych spomienok na čarokrásny výhľad, záhadné zákutia hradu či kúsok histórie, ktoré umocnili pozitívne dojmy z pekného dňa.