feb
04

Turnaj vo vybíjanej

lopty miniNaše deti v súčasnosti vo voľnom čase siahajú skôr po vymoženostiach techniky ako po lopte či po rôznorodých zdraviu prospešných športových aktivitách. Aj preto triedne učiteľky štvrtákov pripravili pre svojich zverencov v deň odovzdávania polročného vysvedčenia turnaj vo vybíjanej. Dňa 4.2.2020 sa v školskej telocvični udomácnila správna športovo-súťažná atmosféra. Ozývali sa výkriky nadšenia z úspechu, ale i sklamania z nevydarenej hry, či povzbudivé slová, za ktorými sa skrývali výborné výkony hráčov loptového zápolenia. Všetkým žiakom – v hľadisku i v ihrisku - patrí veľká pochvala za spontánne a oduševnené výkony, ktoré spríjemnili atmosféru vyhodnotenia polročnej práce v škole. Tentoraz sa najlepšie darilo deťom zo IV.A, ktorí sa stali víťazmi turnaja, IV.C si vybojovala 2. miesto a IV. B trieda obsadila 3. priečku. Srdečne blahoželáme!

  • sam_4469
  • sam_4472
  • sam_4474
  • sam_4475
  • sam_4477
  • sam_4478
  • sam_4480
  • sam_4481
  • sam_4482
  • sam_4483