dec
18

Úspechy v Technickej olympiáde

technika miniDňa 26. 11. 2020 si žiaci základných škôl zmerali svoje sily v okresnom kole Technickej olympiády online formou. Za našu školu sa tejto súťaže zúčastnili traja žiaci. Všetci zúčastnení dosiahli veľmi pekné výsledky.
V kategórii A (dvojice): 1.miesto - dosiahli žiaci Jakub Kmec (IX.B ) a Matej Dutkovič (VIII.A). Žiakov pripravovali PaedDr. Róbert Ďurana a PaedDr. Marek Hermanovský.
V kategórii B (jednotlivec) dosiahol žiak Martin Pohlod (VII.A) pekné 3.miesto. Žiaka pripravoval Mgr. Rastislav Fedor.

Všetkým žiakom za výbornú reprezentáciu školy veľmi pekne ďakujeme. Žiakom, ktorí dosiahli prvé miesto držíme palce aj naďalej, pretože si svojim úspechom zabezpečili miestenku na krajskom kole Technickej olympiády.
Všetkým zúčastneným takto vyjadruje poďakovanie aj Slovenská komisia Technickej olympiády:
„Slovenská komisia Technickej olympiády vyjadruje potešenie a vďaku všetkým súťažiacim, učiteľom a rovnako aj predsedom a členom okresných komisií TO, že napriek súčasnej situácii boli ochotní zapojiť sa do okresného kola Technickej olympiády!