júl

Adventurous journey into ENGLISH

Partneri: Turecko, Srbsko, Poľsko, Portugalsko, Jordánsko, Taliansko, Slovensko, Tunisko, Gruzínsko

Pustiť sa do projektu eTwinning v našej škole bolo veľmi dobrým rozhodnutím. Prvý, s názvom Dobrodružná cesta k angličtine, (An adventurous journey to English) získal celoslovenské národné ocenenie a európske hodnotenie za kvalitu projektu a vzájomnú spoluprácu. Projekty, ktoré získajú európsky certifikát kvality, sú projekty s najvyšším hodnotením spomedzi projektov, ktoré získali národný certifikát kvality. Tieto projekty predstavujú príklady úspešnej európskej spolupráce. Európsky certifikát kvality sa udeľuje iba raz ročne.

Cieľom projektu Dobrodružná cesta k angličtine bolo povzbudzovať žiakov a zlepšovať ich komunikačné zručnosti a schopnosti v angličtine a zvýšiť ich záujem o učenie sa anglického jazyka zábavným spôsobom. Využívali sme na to rôzne web nástroje. Tím partnerov tvorili 19 učitelia a 180 žiakov z 9 krajín. Žiaci, ktorí na tomto projekte vzájomne spolupracovali mali príležitosť a možnosť spoznať rovesníkov z európskych krajín, tiež ich kultúru, školu, životný štýl a využívať anglický jazyk na vzájomnú komunikáciu. Výhodou je, že sa im otvárajú nespočetné možnosti, ktoré môžu využiť v budúcnosti.

Za tento projekt sme získali národný certifikát kvality.

• 9ED9812B-B4F0-4685-84FE-B1AACC293DAA-COLLAGE (1)
  • E790F1C3-3691-4600-B747-B4E9A890EEB9-COLLAGE
  • First meeting
  • QL 1
  • QL
  • puzzle ac
  • žiaci

Adventurous journey into English

Pustiť sa do projektu eTwinning v našej škole bolo veľmi dobrým rozhodnutím. Prvý, s názvom Dobrodružná cesta k angličtine, (An adventurous journey to English) získal celoslovenské národné ocenenie a európske hodnotenie za kvalitu projektu a vzájomnú spoluprácu. Projekty, ktoré získajú európsky certifikát kvality, sú projekty s najvyšším hodnotením spomedzi projektov, ktoré získali národný certifikát kvality. Tieto projekty predstavujú príklady úspešnej európskej spolupráce. Európsky certifikát kvality sa udeľuje iba raz ročne.

Za tento projekt sme získali národný certifikát kvality.