jún
12

Ak máš toho viac, podeľ sa!

farebny tyzden miniAj tento rok Vás pozývame zapojiť sa do zbierky použitých, no stále zachovalých a funkčných školských pomôcok pre deti v núdzi.
Školská taška, plný peračník, nové prezuvky vedia spríjemniť návrat do školských lavíc. Do budúceho školského roka určite mnohí z Vás premýšľate nad kúpou nových školských pomôcok. Niektoré použité, avšak ešte stále zachovalé školské tašky, funkčné perá, farbičky, nepoškodené obaly, vrecúška tak zostanú nepovšimnuté niekde v skrinke alebo zabudnuté v zásuvkách. Pre deti zo sociálne slabších pomerov nie je samozrejmé mať v peračníku sadu fixiek, niekoľko pier alebo ceruziek.


Urob dobrý skutok a daruj tieto zachovalé školské pomôcky deťom, ktorých rodičia si ich nemôžu dovoliť.
Daruj radosť a získaj dobrý pocit! Veď pomoc prináša tú najväčšiu radosť.
Okrem pomoci iným, pomôžeš aj prírode a svojmu okoliu, pretože posunieš veci, ktoré by si po čase určite vyhodil.
Šír túto výzvu aj medzi svojimi kamarátmi, známymi a rodinou.
Ďakujeme!
Všetky informácie nájdete aj na plagátoch.

  • ds1